Sale!

Градинарско свитливо црево

540.00 ден680.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Магично, растегливо и свитливо црево, практично и потребно за во секој двор и градина.
Цревото кога не се користи се собира и зафаќа мал простор. Има иновативна прскалка со рачка која е едноставна за држење. Прскалката има 7 програми на распрскување со која цревото е корисно за секоја намена во дворот при користење на вода.

Цревото со прскалката го има во две бои, плава и зелена.

Димензии:

  • 15м
  • 22,5м
  • 30м
  • 45м

Additional information

Должина на црево:

15м, 22.5м, 30м, 45м