Даска за пеглање ST SUPERIOR BOARD CLASSICO

977.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

  • Моноблок со Т ногарки
  • 113×36 cm површина
  • Прилагодлива висина од 75 до 90 cm во 7 степени

Бренд: Superior Technology
Модел: ST SUPERIOR BOARD CLASSICO