Sale!

Даска за сервирање со ротирачко постоље 35cm

Original price was: 890.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Голема даска со вградено постоље кое овозможува лесна ротација, за храната да биде достапна за секого на трпезата.