Sale!

Депилатор Philips HP6422/01

Original price was: 2,790.00 ден.Current price is: 2,340.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Депилатор

 • Боја Црна
 • 2 брзини
 • Број на дискови 21
 • Четка за чистење
 • Капаче за масажа
 • Торбичка
 • 13V/400mA

Гаранција: 2 години.

Бренд: Philips
Модел: HP6422/01