Депилатор Rowenta EP1110F0

1,770.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Депилатор

 • Боја Розева
 • 24 дупли пинцети
 • Ротирачка глава
 • Ротациони дискови
 • 2 брзини
 • Масирачки дискови
 • Четкичка за чистење

Гаранција: 2 години.

Бренд:  Rowenta
Модел: EP1110F0