Дигитална телесна вага ST BSS-E180 FITNESS

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Дигитална телесна вага која мери процент на маснотии
• мускулна маса
• вода и коскена маса
• Бела со апликација
• XXL платформа од темперно стакло 6мм
• голем ЛЦД Дисплеј
• 180кг капацитет
• градуација од 100гр
• меморија за 10 лица
• автоматско вклучување и исклучување
• индикатор за преоптоварување и за слаба батерија
• опремена со 4 прецизни сензори
• користи 1x CR2032 батерија која е вклучена

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST BSS-E180 FITNESS

46293