Електричен бокал за вода Colossus CSS-5351B

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Сила 1100 – 1300W
 • Капацитет 0,9Л
 • Безжично ротирачко кетле до 360 степени
 • Копче ON/OFF
 • Индикаторна ламба и индикатор на нивото на водата
 • Одвојувачки филтер
 • Мултифункционален заштитен систем

Гаранција: 2 години.