Еспресо машина Muhler MCM1587

4,999.00 ден

Description

  • моќност на грејач – 925w
  • пумпа со притисок 15 bar
  • подвижен резервоар за вода 1.8 литри
  • двоен метален филтер за совршена арома, вкус и кајмак на кафето
  • подвижна млазница за пареа за капучино или други топли напитоци
  • индикатори за подготвеност на пумпата и за пареа со сигурна заштита од прегревање и заштита од висок притисок
  • подвижен држач за собирање капки
  • рачка со држач за филтер, двоен филтер за мелено кафе и мерна лажица

Гаранција: 1 година.

Бренд: Muhler
Модел: MCM1587