Sale!

Караоке микрофон со вграден Hi Fi звучник со ФМ радио НОВ МОДЕЛ

750.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Нова подобрена верзија на претходниот модел на микрофон со звучници со ФМ радио приемник.
WS-858 Bluetooth безжичен караоке пренослив микрофон со USB KTV Player и Bluetooth звучници.

Динамичен микрофон кој продуцира одличен звук, особено практичен за караоке сесии и забави, домашни видеа итн. Одличен е за пеење или говор, без оглед на тоа што има забава, пикник или други активности.

Карактеристики:

 • Професионални копчиња за прилагодување  на звукот на микрофонот
 • Bluetooth безжичен микрофон и звучници, два-во-едно, без дополнителна врска за работење
 • Главата на микрофонот има три пречки за намалување на бучавата, поефективно потенцирајќи го вашиот прекрасен глас
 • Bluetooth 4.0 врска за поврзување со други уреди
 • Одличен квалитет на звукот со ефект на ехо-реверберација
 • Сите апликации за идеално пеење можат да се користат на Bluetooth звучницитеФункции на телефонот
 • FM радио
 • 1800mAh батерија која трае до 6 часа пеење, уживајте со смартфонот преку APP KTV караоке ефектот
 • Компатибилен, погоден за iOS и Android паметни телефони, iPad таблет компјутери, Bluetooth и сл..
 • Сите идеални гласовни апликации за пеење можат да се користат со Bluetooth звучниците
 • Микрофон може да снима песни во вашиот телефон и да ги сподели со вашите пријатели
 • Металната заштита создава квалитетно слушање
 • Дисторзијата е помала од 0,5 проценти, ефикасно го намалува губењето на квалитетот на звукот

Additional information

боја-на-микрофонот

Розева, Црна, Златна, Сина

You may also like…