Sale!

Караоке микрофон со вграден Hi Fi звучник

750.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Динамичен микрофон кој продуцира одличен звук, особено практичен за караоке сесии и забави, домашни видеа итн.
Одличен е за пеење или говор, без оглед на тоа што има забава, пикник или други активности.
Bluetooth микрофонот прави толку лесно да се зголеми гласот и звукот и караоке ефектот па пеењето и говорот имаат многу повеке импресионистички и пријатен ефект.
Овој микрофон мора да го имате доколку сакате вистински возбудувања.

 • Се поврзува преку Bluetooth so ISO и Андорид уреди
 • Вклучен стандарден кабел за полнење
 • Аудио кабел
 • Можност за прилагодување на: Treble, Bass, Echo, Volume, Voice
 • Power копче
 • Големина 25 cm
 • Капацитет на батерија: 2600 Mah
 • Li-ion батерија
 • Моќност на звучник: 2 х 3W
 • Фреквенција: 100Hz – 10KHz
 • Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха