Кварцна ѕидна греалка за во бања ST BH-1200QNP

1,299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Кварцна
• 1200W
• Водоотпорна
• вклучување со повлекување
• 2/3 кварцни елементи

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:   ST BH-1200QNP

70796