Комбиниран фрижидер со горна комора Gorenje RF 6275 W

17,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• комбиниран фрижидер со горна комора
• Бела боја
• Бруто капацитет: 259 Литри
• Фрижидерски дел 190 Литри
• 1 компресор
• 4 стаклени полици
• Голем сад за зеленчук и овошје
• Замрзнувачки дел 68 Литри
• 1 мрежна полица
• 1 сад за лед
• Енергетска класа А
• Бучност: 41 dB(A)
• Димензии (Ш x В x Д): 1430 x 600 x 625 mm (143cm)

Гаранција: 5 години.

Бренд: GORENJE
Модел: RF 6275 W

64296