Sale!

Корсет за брзо слабеење и обликување на телото

499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Сакате да го сокриете вишокот масни наслаги, и убаво, привлечно и женствено да изгледате, а во исто време да се чуствувате удобно?
Корсетот за брзо слабеење и обликување на телото е вистинско решение за Вас!

Може да се носи секојдневно додека вршите домашни работи, лежите или работите, па дури и за време на спортување.

При секојдневна употреба корсетот делува на намалување на обемот, ги топи вишокот килограми и го оформува телото.

Состав на материјалот: надворешниот дел е 100% латекс, а внатрешниот дел е 96% памук и 4% еластин и ластик.

Величини: S/M, L/XL, XXL/XXXL

Additional information

Величини:

S/M, L/XL, XXL/XXXL