Магична градина

700.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Ајде да ја оствариме магијата!
• Градина која може да се претвори во вистинско царство, се што е потребно кратка нега на растенијата и многу љубов кон градинарството.
• Производот содржи почва, семиња од растенијата, различни додатоци и алат за работа.
• Вградени батерии кои овозможуваат музички сигнали.
• Димензии на производот: 28x28x10 cm.
• Димензии на пакувањето : 28x28x10 cm.

Шифра: 31793