Sale!

Масажер за слабеење, против целулит и за супер релаксација

849.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Масажерот Relax & Tone делува за слабеење, за намалување на целулитот и плус го релаксира телото. Тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута. Осцилациите навлегуваат силно и длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки. Потребни се само 10 минути масажа во денот со Relax & Tone за да постигнете неверојатни резултати.

Доаѓа со 5 додатоци секој за посебна намена:

  • рамен додаток кој е идеален за масажа на вратот, рамената и грбот како и за ослободување на мускулната тензија
  • брановиден додаток кој е дизајниран со четири бранови кои се идеални против масните наслаги, за длабока масажа на ткивото и тонирање на мускулите
  • микротурпијата е супер додаток за отстранување на тврдата и сува кожа од стапала
  • ролер додаток со осум ротациони тркалца одличен за удобна масажа

Предности на овој масажер:
– значително помага за снижување на тежината
– го намалува целулитот и го подобрува изгледот на кожата при што овозможува мазен и нежен изглед
– ги смирува болките во вратот
– ги масира уморните нозе и стапала
– ја подобрува циркулацијата на крвта
– ја намалува болката во мускулите и зглобовите
– отстранува мртва кожа