Маслен радијатор ST OR-2513TFK

3,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Маслен радијатор
• Италијански инженеринг
• 13 ребра
• Турбо внентилатор
• 2500W
• заштита од превртување
• тркалца

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST OR-2513TFK

72043