Sale!

Машина за перење алишта ST WM 6080MWS2

9,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Slim машина за перење алишта

 • Бела боја
 • 6кг
 • 800 вртежи
 • XL многу голем барабан
 • Енергетска класа А+
 • 22 програми + програма за самочистење
 • Tемпературна селекција
 • Интелигентни контроли
 • Димензии: 595x450x855

Гаранција: 5 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST WM 6080MWS2