Sale!

Машина за перење алишта ST WM 7100MWS2

Original price was: 12,999.00 ден.Current price is: 10,999.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Машина за перење алишта

 • Бела боја
 • ЛEД дисплеј
 • 7кг
 • 1000 вртежи
 • XL Многу голем барабан
 • Енергетска класа А++
 • 23 програми + програма за самочистење
 • Tемпературна селекција
 • Интелигентни контроли
 • Димензии: 595x470x855

Гаранција: 5 години.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST WM 7100MWS2