Sale!

Микробранова печка Gorenje MO 20 MW

Original price was: 4,999.00 ден.Current price is: 4,499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Бела боја, Mоќност 800W, Волумен: 20 Литри, 9 начини на готвење, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Механичко управување, Функција Одмрзнување, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 452x262x370 mm

Гаранција: 1 година.

Бренд: Gorenje
Модел: MO 20 MW

68308