Sale!

Микробранова печка HANSA AMG17M70VH

Original price was: 3,699.00 ден.Current price is: 3,244.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Бела со црна предна страна
 • Мануелни команди
 • 17Л
 • 700W
 • Тајмер
 • 6 програми

Гаранција: 1 година.

Бренд: HANSA
Модел: AMG17M70VH

67006