Sale!

Микробранова печка ST MWO 20WJ

Original price was: 3,699.00 ден.Current price is: 3,199.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Бела боја
• 20Л
• 700W
• Механички контроли
• 5 нивoа на моќност
• Тајмер
• функција одмрзнување
• звучна сигнализација за крај на програмот
• стаклена чинија
• Димензии 44×35.7×25.8 цм

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST MWO 20WJ

60454