Sale!

Миксер SCARLETT England

599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Рачен миксер за матење

• Бела/сина боја
• 180W
• 2 пара мешалки ( стандардни + за брашно)
• 7 брзини
• ултра тивок
• заштита од прегревање