Sale!

Мини бар фрижидер со комора ST MB-50M

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Мини бар фрижидер со внатрешна комора

 • Бела боја
 • 50Л, 42л фрижидерски дел, 6л замрзнувачки дел
 • 1 полица
 • Термостат за регулација на температурата
 • Димензии 44.5×48.5×49.5
 • А+ енергетска класанзии 44.5×48.5×49.5
 • А+ енергетска класа

Гаранција: 5 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST MB-50M