Sale!

Мултифункционална кермаичка пегла со витлер за коса

550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Со оваа алатка добивате фризерски салон во својот дом. Косата можете да ја пеглате, прекршувате или да ја извиткате како никогаш до сега. Секој ден бидете со нов имиџ и стил.

Спецификации:

 • Брзо загревање
 • Прецизна технологија на топлинска рамнотежа со постојана температура.
 • Ергономична и удобна рачка
 • 3 во 1 функција: права / виткана / брановидна
 • Модерен дизајн
 • Максимална температура до 200 C
 • Керамички слој