Sale!

Нутри Блендер 800W со 10 делови

2,899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Нутри блендер со 10 делови, 800W
Брзина на вртежи 13000-16000 rpm, 1 брзина.

Вклучени делови:
– База
– 2 различни сечила
– 1 висока чаша
– 2 ниски чаши
– 2 капачиња
– 1 рачка
– упатство за употреба
Сите делови се безбедни со BPA Free сертификат.

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST Nutri Blender 800SG