Sale!

Нутри Блендер Elite Cuisine

1,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Најпродаваниот блендер од Amazon и Walmart во Америка достапен и кај нас.

Да ги искористиме предностите на храната и да ги обезбедиме најдобрите состојки за нашиот организам!

Со Нутри блендерот Elite се разградуваат и најситните хранливи состојќи од овошјето, зеленчукот, јатките …

Покрај овошје и зеленчук со Нутри блендерот Elite можете да мелите јаткасти плодови, да миксате овошје и зеленчук со мраз и да го направите највкусното летно смути, можете да правите природни и здрави паштети од различни зеленчуци.

Што добивате?

 • Основа за миксање со мотор 300w
 • Четири високи чаши за миксање 500ml
 • Четири капаци за чашите
 • Една мала чаша за мелење
 • Едно рамно сечило од нерѓосувачки челик
 • Едно сечило за екстрахирање од нерѓосувачки челик

Едноставно е, со Нутри блендерот Elite животот е подолг.