Sale!

Организатор за козметика

750.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Се нервирате секој пат кога ќе почнете да се шминкате затоа што неможете да си најдете некоја од шминките, или неможете да си ги најдете омилените обетки и алки?
Решението е во овој организатор. Од сега сѐ на едно место.

Изработен од квалитетен ПВЦ транспарентен материјал. Со вертикални и хоризонтални прегради, доволни да ја соберат целата козметика, обетки и алки.