Sale!

Отстранувач на влакна

Original price was: 890.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Одлично решение за сите жени
 • Најнова технологија и модерен дизајн
 • Совршено мазна кожа
 • Без болки и црвенило
 • Хипоалергичен и безбеден
 • Лесен за употреба
 • Погоден за во ташна