Панелен конвектор со тркалца ST PN-2500 72090

3,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• 2.5KW
• Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид
• Бела боја
• 2 степени на работа (1 kW/2 kW)
• Алуминиумски греач
• Метално куќиште
• Безбедносен термостат
• Димензии: 885x75x400 мм

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST PN-2500

72090