Пластеник GH-033

4,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Димензии: 2500 x 2000 x 2110mm (ДxШxВ)

Материјал:

  • метални цевки Ø19 mm со PP спојка,
  • PE-LD мрежа, платно

Пакување: кутија

Нето тежина: 12 kg

Бруто тежина: 13kg