Sale!

Плинска плотна – вградлива Inox LX 410 INOX

4,900.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • 4 Плински горилници
 • Не-корозирачки емајлирани горилници
 • Емајлирани решетки
 • Плински вентили со посебна заштита
 • Систем на заштита на плин
 • Можност за Плин или Природен Гас
 • Електронско запалување

Гаранција: 1 година.

Made in Turkey