Sale!

Портабл мини разладувач на воздух

1,799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 800мл резервоар на вода
 Работа на струја 220V + може да се вклучи и на УСБ порт (со вклучен кабел)
 Два индикатори на резервоарот за покажување на тоа дали има вода или не
 Тајмер до 12 часа

Гаранција: 1 година.

73093