Sale!

Појас за брзо слабеење

360.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата
– замена на производи или враќање за сите градови и села е 200 ден.

Description

Стопете го стомакот без напорни вежби, изгубете обем во половината за рекордно време со минимални вежби!

Каде е тајната на појасот? Појасот и хеланките се од спецјиален материјал Neotex кој ја зголемува основната температура на телото и се потите 4 пати побрзо од обично исфрлајќи ги токсините и воедно топејќи ги мастите од вашето тело!
Едноставно е, носете го додека џогирате или пак одмарате, додека работите во вашиот дом, додека сте на шопинг, додека вежбате или ги извршувате вашите секојдневни активности.
Neotex материјалот е мек, лесен и нежен, со што можете да го носете и под гардеробата без воопшто да се забележува. Најдобро е што од внатре се потите, а од надвор не се приметува бидејки Neotex материјалот не дозволува да излезе влагата од другата страна.

Материјал:
30% полиестер
40% неопрен
30% најлон

Величини: S, M, L, XL, XXL

Additional information

Величини:

S, M, L, XL, XXL, XXXL

You may also like…