Sale!

Правосмукалка со канистер ST VCC-1601HWT

Original price was: 4,399.00 ден.Current price is: 3,870.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

1600W моќност на моторот
 Плаво-сива боја
 1.5л капацитет на канистерот
 ХЕПА филтер
 излезен филтер
 Телескопска цевка
 2 вклучени четки за чистење
 3 метри должина на кабел
 автоматско вовлекување на кабелот

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VCC-1601HWT

31976