Sale!

Правосмукалка со канистер ST VCC-2001HWT

Original price was: 4,599.00 ден.Current price is: 4,040.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 2000W моќност на моторот
 Плаво-сребрена боја
 2.5л капацитет на канистерот
 2 ХЕПА филтри
 влезен HEPA филтер и излезен HEPA филтер
 Телескопска цевка
 2 вклучени четки за чистење
 5 метри должина на кабел
 автоматско вовлекување на кабелот

Гаранција: 2 години.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST VCC-2001HWT

31977