Правосмукалка 1800w SAMSUNG VCC4550V36/BOL

6,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Плава боја
• Моќност на моторот 1800 W
• Вмукувачка моќ 360 W
• ниво на бучност 83db
• Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора
• Капацитет на садот за прашина 1.3л
• Контрола Body Var.
• 6 степени на моќност
• Микро Филтер на издув
• Pena филтер на мотор
• INOX Телескопска цевка
• Четка 2-Step (NB-250)
• додатоци за ќошина и пајажина
• Автоматско повлекување на кабелот
• Радиус на движење 9
•2м

Гаранција: 1 година.

64666