Правосмукалка Philips FC9350/01

10,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Боја Црна
 Моќност на моторот 1800 W
 Вшмукувачка моќ 350 W
 ниво на бучност 82db
 Собирање на прашина без кеса во сад
 EPA 10 филтер
 Капацитет на садот за прашина 1

 Телескопска цевка
 Радиус на користење 9м
 Должина на кабел 6м
 Додатоци: Стандардна Четка
 Мала четка

Гаранција: 2 години.

Бренд: Philips
Модел: FC9350/01

70668