Правосмукалка SAMSUNG VCC4135S37/BOL

5,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Црвена боја
• Моќност на моторот 1600 W
• Вмукувачка моќ 320 W
• ниво на бучност 83db
• Собирање на прашина во кеса
• Капацитет на садот за прашина 3.0л
• Контрола On/Off
• 6 степени на моќност
• Cyclone Фитер
• Микро Филтер на издув
• Pena филтер на мотор
• Дводелна челична цевка
• Четка 2-Step (NB-250)
• додатоци за ќошина и пајажина
• Витливо црево 360
• Автоматско повлекување на кабелот
• Радиус на движење 9
•2м

Гаранција: 1 година.

64663