Sale!

Практична метална сушара за алишта

1,299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Сталажата е високо квалитетна, лесно вртлива, бидејќи е поставена на тркалца и може да се поместува и поставува секаде во домот. По употреба брзо и едноставно се склопува и не зафаќа голем простор. Шипките се иноксни и трајни.

Димензии:

 • Висина 160 cm
 • Должина 125 cm
 • Ширина 66 cm

Растојание од тркало до тркало:

 • Во ширина 50 cm
 • Во должина 77 cm

Тежина: само 4.5kg

You may also like…