Sale!

Преносна конзола со џоистик за 2 играчи SUP GAME BOX

799.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Преносна конзола за играње на видео игри на која можат да играат и се забавуваат двајца играчи заедно.
Вградени 400 видео игри во една конзола со која времето многу брзо поминува. Конзолата може да се поврзе со телевизор за забавата да биде уште по беспрекорна. Димензиите се идеални за носење во џеб.

 • Super Mario
 • Adventure Islandad
 • Galaxian
 • Turtles
 • Robocop
 • Spider Man
 • Combat …

Во пакетот е вклучено:
– конзола
– џоистик
– литиумска батерија која трае најмалку 6 часа активно играње
– USB кабелче за полнење на батеријата
– AV кабел за поврзување на телевизор