Преносна скара на ќумур

699.00 ден849.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Едноставна за распакување и пакување, погодна за транспорт.

Две големини за избор:

  • 35x27cm – 699 ден.
  • 42x29cm – 849 ден.

Additional information

Димензии на скара

35x27cm, 42x29cm