Sale!

Придржувач за деца

Original price was: 420.00 ден.Current price is: 260.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Погоден кога децата се шетаат каде што има многу луѓе, во големи трговски центри, на плоштади, во автобус …
Безбеден и за родителот и за детето.