Sale!

Професионален фен за коса 2700w ST HDP-I2700ACX

1,670.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Професионален фен за коса со АC мотор
• Инокс / Црн
• 2700W
• Јонизација
• 2 брзини 3 температури
• копче за ладен воздух
• 2 x специјални тенки концентратори
• Заштита од прегревање
• Вградена закачалка

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST HDP-I2700ACX

72289