Рачен миксер со Ротирачки сад ST HMRB-500SWBK

1,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• бело/црна боја
• 500W
• 5 брзини + турбо функција
• хромирани маталки за шлаг и брашно – 2 пара
• заштита од прегревање
• ергономски дизајн
• 2 литри сад

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел: ST HMRB-500SWBK

72601