Рачна машинка за јуфки, шпагети и други тестенини MUHLER MR-150PM

1,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 071 454 079
  2. Viber 071 454 079
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Практична машинка за домашна употреба.
Со оваа машинка се прават десетици видови тестенини. Има можност за подесување на дебелината на тестото.
Исто така има можност за поставување на мотор на машинката.

Пробајте ја и уверете се во предностите и олеснувањата кои ги овозможува оваа машинка.