Резервен филтер B100-25 со капацитет 200 литри AQUAPHOR

299.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Резервен филтер B100-25, капацитет 200 литри, за употреба со AGATE, AMETHYST, ORION, TIME + BRITA брендирани бокали

Бренд: AQUAPHOR
Модел: B100-25

66146

You may also like…