Sale!

Седиште за деца за во автомобил

Original price was: 960.00 ден.Current price is: 750.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Удобно седиште кое децата ќе го обожаваат кога ќе се возат во автомобилот.
Едноставно за поставување, не зафаќа голем простор.
Висока заштита за детето.