Сет за фризури во куферче

1,000.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Совршен фризерски комплет со кој што децата ќе експерименираат и ќе се забавуваат со часови. Децата сигурно ќе сакаат да ги покажат своите вештини за убавина со овој неверојатен сет. Има сè што им е потребно за да станат креативни, заедно со сите алатки и додатоци за да започнат.
• Димензии на производот : 37x25x26cm.
• Димензии на пакувањето : 29x20x10 cm.

Шифра: 31742