Sale!

Сет ножеви со швајцарски квалитет и дизајн

Original price was: 1,190.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Супер дизајн, екстра квалитет.

Сетот се состои од:
– 4 ножа за различна намена
– еден нож за лупење зеленчук и овошје
– кујнски ножици