Сет тапани плави

2,350.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Помогнете им на децата во развивањето на нивните музички вештини од рана возраст со овие идеални тапани за учење и забава.
• Освен што ќе ги развиваат нивните музички вештини тие овозможуваат стимулирање на детската креативност, моторни вештини и координација на очите.
• Во сетот се вклучени микрофон, AUX отвор и кабел, пиано, две стапчиња и столче.
• Производот користи 3x AA 1,5 V батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 71x66x23 cm.
• Димензии на пакувањето: 54x42x14 cm.

Шифра: 31746